Twój partner w obszarzefinansowania

O NAS

Wsparcie, szybkość i profesjonalizm. Twój partner w obszarze finansowania.

Przyspieszenie handlu międzynarodowego i przepływu towarów wymaga coraz bardziej efektywnych i profesjonalnych usług w branży, która od wieków jest siłą napędową handlu. Dzięki coraz lepszym i niezwykle zróżnicowanym systemom na początku tysiąclecia powstała przestrzeń dla wyrafinowanych usług i instrumentów finansowych przewyższających oferowane usługi bankowe, co spowodowało przeniesienie całego sektora finansowego na wyższy poziom.

Jesteśmy międzynarodową grupą finansową zajmującą się świadczeniem profesjonalnych usług w zakresie finansowania transakcji i należności za pośrednictwem standaryzowanego instrumentu – faktoringu. Naszą domeną jest przede wszystkim szybkość oraz maksymalny poziom profesjonalizmu, na którym budujemy nasze usługi w taki sposób, abyśmy mogli zapewnić naszym klientom finansowanie z minimalnym opóźnieniem.

Wszystko to po to, aby żadna okazja nie uciekła. Globalizacja działalności gospodarczej i handlu w UE oferuje nieskończone możliwości oraz ogromną liczbę sektorów i ich właściwości. Koncentrując się na sprzedaży hurtowej, logistyce i motoryzacji / inżynierii, jesteśmy w stanie sprostać niemal każdemu wyzwaniu w tych sektorach zachowując wysoki profesjonalizm w sposób, który wcześniej był nie do pomyślenia.
CRO
Naszą domeną jest szybkość. Posiadamy zespół analityków, którzy przy pomocy zaawansowanego wewnętrznego systemu CRO (Credibility rating output) regularnie oceniają kondycję ekonomiczną odbiorców naszych klientów w taki sposób, aby w razie potrzeby przydzielony operator mógł zareagować natychmiast, bez zbędnej zwłoki i wynikających z tego strat ekonomicznych. Wysoki poziom zaawansowania i szybkość dalszych procesów stanowią solidną podstawę dla możliwości biznesowych naszych klientów w tych dynamicznych czasach, dlatego jesteśmy zawsze gotowi. 24 godziny na dobę. Bez kompromisów.

Jeśli masz jakieś pytania,
napisz do nas